KONST / Litografier / Färglitografi 14477447
nr 1447 7447
Herbert Gentry
(1919-2003), Sverige
Signerad, numrerad 17/75. Färglitografi. Bladets mått: 66x52, yttermått inklusive ram: 77x62 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 februari 2022
kl 19:12:02
7/2 18:23:49
Herbert Gentry
Läs mer om Herbert Gentry